Sa oled siin

Muutus vedelsõnniku laotamisplaani ja veekaitsevööndis karjatamise teatiste esitamine

Koniku tõugu hobused heina näksimas. Foto autor: Toomas Kalda
Koniku tõugu hobused heina näksimas. Foto: Toomas Kalda

Seoses tehnilise rikkega muutus Veeveebis vedelsõnniku laotamisplaani ja veekaitsevööndis karjatamise teatise koostamine ebamugavamaks. Tehnilistel põhjustel ei saa varasemaid taotlusi enam uute koostamisel aluseks võtta.

Kliendi jaoks tähendab see seda, et uue taotluse esitamisel tuleb lähtuda tavaolukorrast, kus hakatakse koostama uut plaani või teatist algusest peale, täites kõik vajalikud lahtrid.

Soovitame tähele panna järgmist:

  • Juhul kui siiski õnnestub süsteemist varasem taotlus leida, väldi selle kasutamist. Taotluse tõrgeteta esitamiseks soovitame valida menüüst uus taotlus ning täita kõik vajalikud väljad.
  • Juba alustatud taotluse täitmine tuleb lõpule viia, hilisem täiendamine/parandamine ei ole võimalik.
  • Enne taotlusprotsessi dialoogiakna sulgemist salvesta Veeveebis loodud ja digiallkirjastatud taotlus ka oma arvutisse. Sel viisil säilib võimalus vajadusel taotlus  uuesti Keskkonnaametile edastada. Hiljem ei ole need taotlused Veeveebi töölaualt avatavad.

Keskkonnaamet palub klientidelt ebamugavuste pärast vabandust. Tehniliste tõrgete korral palume pöörduda Keskkonnaameti klienditoe poole telefonil 662 5999.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.