Sa oled siin

Vabariigi Valitsus kinnitas Pärnu maakonna uuendamata kaitsekorraga alade kaitse alt väljaarvamise otsuse

Keskkonnaamet teatab, et Vabariigi Valitsus otsustas 18.06.2020 määrusega nr 46 „Pärnu maakonna uuendamata kaitsekorraga alade kaitse alt väljaarvamine“ arvata kaitse alt välja looduskaitselise otstarbekuse puudumise tõttu 3 Pärnu maakonna uuendamata kaitsekorraga ala. 

Kaitse alt arvatakse välja:
1) Marjalaid (KLO1000529) 
2) Liigikaitseala (Tõstamaa) (KLO1000021)
3) Rannametsa jõe lammimets (KLO1200335)

Kaitse alt välja arvamine jõustub 29.06.2020. Määruse ja seletuskirjaga saab tutvuda Riigi Teataja kodulehe vahendusel (www.riigiteataja.ee) ja siinse teate allosas.

Kui Teil tekib objektidega seoses täiendavaid küsimusi või soovite määrusega tutvuda paberkandjal, siis võtke palun ühendust Keskkonnaametiga, kus kõnealuse teema kontaktisikuks on kaitse planeerimise büroo kaitse planeerimise spetsialist Kriste Kosseson (telefon 5697 8857, e-post kriste.kosseson@keskkonnaamet.ee).

Materjalid:
Määrus (51.16 KB, PDF)
Seletuskiri (1.01 MB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.