Language switcher

You are here

Contacts

Klienditugi: 662 5999
Üldised küsimused: info@keskkonnaamet.ee
E-teenustega seonduv: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Management

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Riho Kuppart Director General 512 5220 riho.kuppart@keskkonnaamet.ee Eesti
Olav Avarsalu 449 9110 olav.avarsalu@keskkonnaamet.ee
Erik Kosenkranius Deputy General Director 680 7415 502 9524 erik.kosenkranius@keskkonnaamet.ee Eesti
Leelo Kukk Deputy General Director 680 7437 5559 7705 leelo.kukk@keskkonnaamet.ee Eesti
Antero Männik 696 2222 antero.mannik@keskkonnaamet.ee
Jaanus Müür Project Manager 5699 3500 jaanus.muur@keskkonnaamet.ee

Haldusosakond

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Kairi Rikko 5696 7147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Ulvi Alekõrs 449 9113 ulvi.alekors@keskkonnaamet.ee
Janar Aleksandrov 512 4731 janar.aleksandrov@keskkonnaamet.ee
Toomas Võime Chief Specialist 511 9889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme Chief Specialist 523 9584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Inge Kiisler Chief Specialist 5326 4864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik Chief Specialist 5699 9699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Alvar Vool 5910 2390 alvar.vool@keskkonnaamet.ee
Julia Pugatšova 696 2211 julia.pugatsova@keskkonnaamet.ee
Martti Kirotaja Specialist 5354 0929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts Specialist 329 5537 5330 1620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Peterson Referent 730 2240 5629 6437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Smõtškov Referent 472 4720 507 1086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Tiina Normak Referent 332 4401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Anneli Pennert 384 8688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Epp Toss 463 6820 5301 7916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Erika Holter-Padjus Referent 447 7388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Sirlika Kampus 696 2276 sirlika.kampus@keskkonnaamet.ee

Keskkonnahariduse ja kommunikatsiooni osakond

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Kristina Kurm 5331 5313 kristina.kurm@keskkonnaamet.ee Eesti
Andri Küüts 5745 0332 andri.kuuts@keskkonnaamet.ee Tallinn
Leili Tuul 5347 9214 leili.tuul@keskkonnaamet.ee
Piia Tamsalu Chief Internal Communication Specialist 5860 8579 piia.tamsalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Mari Kala 799 0914 5304 7565 mari.kala@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Margit Turb 518 6747 margit.turb@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Helen Kivisild 525 1552 helen.kivisild@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Veronika Plotnikova 5664 6031 veronika.plotnikova@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Lia Rosenberg Biosphere Programme Area Specialist 5690 6205 lia.rosenberg@keskkonnaamet.ee Eesti

Keskkonnahariduse büroo

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Piret Eensoo 5306 5044 piret.eensoo@keskkonnaamet.ee Eesti
Krista Kingumets 5562 4391 Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Piret Valge 527 3340 piret.valge@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Anne-Ly Feršel 335 0200 5332 8287 anne-ly.fersel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Reet Kristian 5590 0650 reet.kristian@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Elo Raspel 5341 9205 elo.raspel@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Maarika Männil 5328 5846 maarika.mannil@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Enri Uusna 5304 7344 enri.uusna@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Kalle Kõllamaa 504 7219 kalle.kollamaa@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Mahe Metsalu 5304 7882 mahe.metsalu@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Tairi Tappo 5689 8304 tairi.tappo@keskkonnaamet.ee Lääne-, Hiiumaa

Klienditeenindus- ja personaliosakond

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Terje Tiiman 5698 1105 terje.tiiman@keskkonnaamet.ee Eesti
Meelika Tamberg 56987171 meelika.tamberg@keskkonnaamet.ee
Merle Arupõld Customer Service Specialist 7990900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Ellen Kevvai Customer Service Specialist 786 8360 5342 9429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Liisa Ruisu Customer Service Specialist 484 1171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Krista Sarapuu Customer Service Specialist 776 2432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaive Päeva 664 4900 5689 3202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Urve Pruulman 435 5610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Klein 5693 0801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn
Jaanika Reitel 5693 4626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti
Kairi Niin 449 9112 kairi.niin@keskkonnaamet.ee
Merje Männik 696 2221 merje.mannik@keskkonnaamet.ee

Strateegia- ja analüüsiosakond

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Aivar Viinapuu 696 2265 aivar.viinapuu@keskkonnaamet.ee
Siret Kegel 5697 8110 siret.kegel@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste Financial Manager 504 9233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar Chief Specialist 515 6107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee
Heli Ojasaar Specialist 5697 5116 heli.ojasaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triinu Heinvars 696 2235 triinu.heinvars@keskkonnaamet.ee
Merle Lepik 5309 6404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Gaida Aasaru 696 2207 gaida.aasaru@keskkonnaamet.ee
Liivika Pärg 5699 0838 liivika.parg@keskkonnaamet.ee
Marve Randlepp 696 2217 marve.randlepp@keskkonnaamet.ee
Avo Telling 56954303 avo.telling@keskkonnaamet.ee

Lääne-Virumaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Heiko Põdersalu 325 8417 Heiko.Podersalu@keskkonnaamet.ee
Hillar Mängel 325 8416 hillar.mangel@keskkonnaamet.ee
Kristi Kurve 681 4940 kristi.kurve@keskkonnaamet.ee
Kristi Traus 681 4942 kristi.traus@keskkonnaamet.ee
Lauri Luts 325 8419 lauri.luts@keskkonnaamet.ee
Lea Aren 325 8414 lea.aren@keskkonnaamet.ee
Marit Mändmets 681 4941 marit.mandmets@keskkonnaamet.ee
Marit Vihlver 325 8415 marit.vihlver@keskkonnaamet.ee
Timo Türbsal 325 8419 timo.turbsal@keskkonnaamet.ee

Harjumaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Tarmo Tehva 696 2254 tarmo.tehva@keskkonnaamet.ee
Kristi Melk 696 2277 kristi.melk@keskkonnaamet.ee
Helari Buht 696 2294 helari.buht@keskkonnaamet.ee
Aivar Kruup 696 2267 aivar.kruup@keskkonnaamet.ee
Ave Kaskla 696 2285 ave.kaskla@keskkonnaamet.ee
Daniel Lahtvee 696 2279 daniel.lahtvee@keskkonnaamet.ee
Diana Elisa Tammiste 696 2266 Diana.Tammiste@keskkonnaamet.ee
Egert Tolk 696 2296 egert.tolk@keskkonnaamet.ee
Erik Ahlberg 696 2256 erik.ahlberg@keskkonnaamet.ee
Inge Tammeväli 696 2246 inge.tammevali@keskkonnaamet.ee
Kätlin Roose 696 2258 katlin.roose@keskkonnaamet.ee
Märt Koppel 696 2251 mart.koppel@keskkonnaamet.ee
Merili Ring 696 2291 merili.ring@keskkonnaamet.ee
Raido Luhaväli 696 2249 raido.luhavali@keskkonnaamet.ee
Raimond Kislar 696 2255 raimond.kislar@keskkonnaamet.ee
Senta Sildnik 696 2243 senta.sildnik@keskkonnaamet.ee
Sigrid Turja 696 2290 sigrid.turja@keskkonnaamet.ee
Sirje Metsmaker 696 2257 sirje.metsmaker@keskkonnaamet.ee
Timo Liiv 696 2295 Timo.Liiv@keskkonnaamet.ee
Ulrika Tambur 696 2293 ulrika.tambur@keskkonnaamet.ee

Hiiumaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Marek Põld 463 1390 marek.pold@keskkonnaamet.ee
Jane Sinijärv 463 1390 jane.sinijarv@keskkonnaamet.ee
Johan Kähi 463 1390 johan.kahi@keskkonnaamet.ee
Silver Nigu 463 1390 silver.nigu@keskkonnaamet.ee
Viljar Varblane 463 1390 viljar.varblane@keskkonnaamet.ee

Ida-Virumaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Käthlyn Lizdenis 339 5662 kathlyn.lizdenis@keskkonnaamet.ee
Diana Marhel 339 5673 diana.marhel@keskkonnaamet.ee
Ilmar Mägi 339 5672 ilmar.magi@keskkonnaamet.ee
Jaana Leis 339 5664 jaana.leis@keskkonnaamet.ee
Janek Kuuse 339 5665 janek.kuuse@keskkonnaamet.ee
Kaidi Sootalu 339 5673 Kaidi.Sootalu@keskkonnaamet.ee
Kristian Taro 339 5665 kristian.taro@keskkonnaamet.ee
Saima Jürmann 339 5670 saima.jurmann@keskkonnaamet.ee
Siim Viiksaar 339 5664 siim.viiksaar@keskkonnaamet.ee
Tarmo Rajasaar 339 5672 tarmo.rajasaar@keskkonnaamet.ee

Järvamaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Janely Berg 681 4921 janely.berg@keskkonnaamet.ee
Eva Kaukver 681 4922 eva.kaukver@keskkonnaamet.ee
Andrus Hallasoo 681 4923 andrus.hallasoo@keskkonnaamet.ee
Marina Lill 681 4924 marina.lill@keskkonnaamet.ee
Martin Tomingas 681 4925 martin.tomingas@keskkonnaamet.ee

Jõgevamaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Dora Kukk 776 0258 dora.kukk@keskkonnaamet.ee
Allvar Annuk 776 2015 allvar.annuk@keskkonnaamet.ee
Helen Juhkam 681 4948 helen.juhkam@keskkonnaamet.ee
Ivar Veider ivar.veider@keskkonnaamet.ee
Kaisa Putk 6814948 kaisa.putk@keskkonnaamet.ee
Peeter Jazõkov peeter.jazokov@keskkonnaamet.ee
Raimo Selgis 776 2015 raimo.selgis@keskkonnaamet.ee
Raivo Ojakivi raivo.ojakivi@keskkonnaamet.ee
Siim Štšjogolev 681 4949 siim.stsjogolev@keskkonnaamet.ee
Silver Vahi 681 4949 silver.vahi@keskkonnaamet.ee
Steven Veelak 776 2015 steven.veelak@keskkonnaamet.ee

Läänemaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Jaanus Müür 681 4933 5699 3500 jaanus.muur@keskkonnaamet.ee
Evelyn Samarajev 681 4935 evelyn.samarajev@keskkonnaamet.ee
Kadri Pärimets 681 4937 kadri.parimets@keskkonnaamet.ee
Liina Simpson 681 4936 liina.simpson@keskkonnaamet.ee
Marek Laht 681 4938 marek.laht@keskkonnaamet.ee
Sandra Tšarnetski 681 4934 sandra.tsarnetski@keskkonnaamet.ee
Tõnis Ulm 681 4931 tonis.ulm@keskkonnaamet.ee

Pärnumaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Toomas Õmblus 449 9102 toomas.omblus@keskkonnaamet.ee
Aivo Akkus 449 9115 aivo.akkus@keskkonnaamet.ee
Andres Kutsar 449 9109 andres.kutsar@keskkonnaamet.ee
Anna-Maria Luik 449 9116 anna-maria.luik@keskkonnaamet.ee
Carl-Felix Telk 449 9109 carl-felix.telk@keskkonnaamet.ee
Heino Afanasjev 449 9105 heino.afanasjev@keskkonnaamet.ee
Helen Jõerand 449 9117 helen.joerand@keskkonnaamet.ee
Jaanus Põldma 449 9109 jaanus.poldma@keskkonnaamet.ee
Janno Kekkonen 449 9107 janno.kekkonen@keskkonnaamet.ee
Lilli Lakkur 449 9114 lilli.lakkur@keskkonnaamet.ee
Raino Rosin 4499109 raino.rosin@keskkonnaamet.ee
Rave Vahemets 449 9116 rave.vahemets@keskkonnaamet.ee
Romes Saard 449 9104 romes.saard@keskkonnaamet.ee

Põlvamaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Toomas Rebane 799 4788 toomas.rebane@keskkonnaamet.ee
Heikki Hioväin 799 4785 heikki.hiovain@keskkonnaamet.ee
Jan Jõema 681 4952 Jan.Joema@keskkonnaamet.ee
Janar Alamäe 681 4952 janar.alamae@keskkonnaamet.ee
Kaidi Rämman 799 4946 kaidi.ramman@keskkonnaamet.ee
Liivi Inno 799 4946 liivi.inno@keskkonnaamet.ee
Mati Kanarik 681 4950 mati.kanarik@keskkonnaamet.ee
Romet Palmik 681 4952 romet.palmik@keskkonnaamet.ee
Sigrid Kasuk-Palmik 681 4951 sigrid.kasuk-palmik@keskkonnaamet.ee

Raplamaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Marek Saar 681 4910 marek.saar@keskkonnaamet.ee
Margit Pokrovski 489 4452 margit.pokrovski@keskkonnaamet.ee
Priit Langi 489 4280 priit.langi@keskkonnaamet.ee
Mairit Veedla 489 4280 mairit.veedla@keskkonnaamet.ee Sulupere küla, Kevade 10
Ketlin Bergmann 489 4452 ketlin.bergmann@keskkonnaamet.ee

Saaremaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Jaak Haamer 452 7740 jaak.haamer@keskkonnaamet.ee
Aare Aavik 452 7736 aare.aavik@keskkonnaamet.ee
Aina Vaher 452 7733 aina.vaher@keskkonnaamet.ee
Anneli Vahter 452 7732 anneli.vahter@keskkonnaamet.ee
Hendrik Lõbus 452 7741 hendrik.lobus@keskkonnaamet.ee
Kerdo Torn 452 7737 kerdo.torn@keskkonnaamet.ee
Taavi Taavita 452 7739 taavi.taavita@keskkonnaamet.ee
Timo Tamm 452 7742 timo.tamm@keskkonnaamet.ee

Tartumaa büroo (järelevalve)

Name Position Telephone E-mail Tööpiirkond
Tanel Türna 5334 5983 tanel.turna@keskkonnaamet.ee
Harles Tiitsmaa 5627 5281 harles.tiitsmaa@keskkonnaamet.ee
Heli Väljamets 5627 5281 heli.valjamets@keskkonnaamet.ee
Jane Kukk 5627 5281 jane.kukk@keskkonnaamet.ee
Joonas Horn 5627 5281 joonas.horn@keskkonnaamet.ee
Keiu Poderat 5627 5281 keiu.poderat@keskkonnaamet.ee