Konverentsil osalevad eksperdid ja kogukondade esindajad Baltikumist ja mujalt Euroopast, et arutada rahvusparkide ja kohalike kogukondade koostööd ning kestliku turismi tulevikku. Konverents toob kokku nii Eesti rahvusparkide kui ka Läti, Leedu, Sloveenia, Saksamaa, Portugali ja Albaania rahvusparkide esindajad. 22. mail toimuvad konverentsijärgsed ekskursioonid Lahemaa külades.
Osalema on oodatud kõik, keda teema kõnetab.
Konverentsi korraldavad Keskkonnaamet, Kliimaministeerium, Lahemaa Turismiühing ja Maaülikool. Kaasrahastajad on Euroopa Liit ja Virumaa DMO.
Teavet konverentsi päevakava kohta leiab siit.